اولین جزوه کامل گرامر بدون استاد

از نقطه نظر زبان آموزان زبان انگلیسی، همیشه یادگیری گرامر از سخت ترین بخش ها به شماره میرود.

حتما برای شما هم پیش آمده است که بعد از چند ترم شرکت کردن در کلاس های زبان انگلیسی باز هم هنگام صحبت کردن از ساختار های اشتباه استفاده کرده اید و یا اینکه برای درک مطالب نوشتاری به زبان انگلیسی به مشکل برخورده اید.

بدون شک برای یادگیری و تمرین گرامر زبان انگلیسی کتاب های متفاوتی در بازار وجود دارد که همه آن ها به زبان انگلیسی نوشته شده است که این موضوع درک گرامر را نیز سخت تر هم میکند.

از این رو کارشناسان ما در کانون زبان پارسایان برای زبان آموزان سطح  basic تا pre-intermediate جزوه ای تهیه کرده اند که تمام ساختار های مهم و مورد نیاز در این سطوح انگلیسی را به همراه کاربرد و مثال های فراوان توضیح داده است.

هدف اصلی از ارائه جزوه “گرامر بدون استاد” آموزش نکات گرامری پایه ای به صورت روشن و صریح میباشد به گونه ای که زبان آموزان این سطوح بتوانند حتی بدون کمک گرفتن از استاد، نکات گرامری را فراگرفته و درنوشتن و صحبت کردن انگلیسی به کار گیرند.

گرامر های پایه ای به ۱۲ دسته اصلی تقسیم میشوند که هر یک در این جزوه کامل به صورت جداگانه بررسی شده اند، که در تصاویر قرارداده شده در این مطلب میتوانید برخی از صفحات آن را مشاهده نمایید.

برای اطلاع از تمامی دوره ها و مشاوره و تعیین سطح با کارشناسان آموزش کانون زبان پارسایان، با شعب با در تماس باشید:

شعبه گیشا: ۸۸۲۵۵۶۰۰

شعبه توحید: ۶۶۵۷۴۹۱۰

شعبه پارک وی: ۲۶۲۹۳۶۰۱

 

 

 

hd