همانطور که میدانیم، یادگیری زبان دوم در سالهای اولیه زندگی یعنی کودکی رشد سریعتری نسبت به سالهای بعدی (نوجوانی و بزرگسالی ) دارد. به همین رو در تمامی آموزشگاهها و مدارس دنیا، تدریس زبان دوم از سنین خردسالی و کودکی آغاز میشود.

ما مفتخریم که اعلام کنیم در پارسایان دو دوره ی انگلیسی خردسالان و کودکان در حال برگزاری است که در ادامه به شرح هر کدام می پردازیم.
دوره ی انگلیسی خردسالان
ذهن کودک در هفت سال اول زندگی همچون لوح سفیدی است که میتواند براحتی اطلاعات را دریافت و پردازش کند. اما نحوه ی وارد کردن این اطلاعات در یادگیری سریعتر تاثیر بسزایی خواهد داشت. یکی از روش های نوین آموزش زبان، متد Jolly Phonics ”“میباشد که در کنار شعر و آهنگ و بازی های آموزشی کودکان دلبندتان به فراگیری زبان نیز میپزدازند. این دوره ها مختص سنین 3 تا 6سال است. کلاس ها دو روز در هفته در روز های شنبه/دوشنبه، شنبه/چهارشنبه،دوشنبه/چهارشنبه و یا یکشنبه/سه شنبه هر روز یک جلسه ی 90دقیقه ایی برگزار میشود.در این کلاس ها در کنار متدJolly Phonics، کتاب های Pockets نیز برای افزایش مهارت صحبت کردن تدریس میشود که تقسیم بندی کتاب در سطح ها و ترم ها به ترتیب در جدول زیر آورده شده است:

مبتدی (Bronze)

 

میانی   ( Silver )

 

پیشرفته ( Gold )