دوره های بزرگسالان پارسایان مختص زبان آموزان با حداقل سن 18 سال میباشد. این کلاس ها دو روز در هفته در روز های شنبه/دوشنبه و شنبه/چهارشنبه و دوشنبه/چهارشنبه و یا یکشنبه/سه شنبه هر روز یک جلسه ی 90 دقیقه ایی برگزار میشود.

این دوره مناسب افرادی می باشد که قصد دارند زبان انگلیسی را با سرعت مناسب و زمان طولانی تری بیاموزند. افرادی که به دلیل مشغله تحصیلی و کاری فرصت مطالعه محدودتری دارند می توانند با شرکت در این کلاس ها یادگیری مستمر و عمیق تری از زبان انگلیسی داشته باشند. در این کلاس ها کتاب Top Notch  و Summit  تدریس میشود که تقسیم بندی کتاب در سطح ها و ترم ها به ترتیب در جدول زیر آورده شده است.

بزرگسالان از 18 سال

مبتدی (Basic)

زبان آموزان پس از گذراندن دوره ی مبتدی (basic) می توانند عبارات آشنا و روزمره و اصطلاحات بسیار اساسی را با هدف برآوردن نیازهای ابتدایی درک و استفاده کنند.و همچنین می توانند خود و دیگران را معرفی کنند و  در مورد جزئیات شخصی مانند مکانی که در آن زندگی می کنند ، افرادی که میشناسند و چیزهایی که در اختیار دارند سؤال کنند و به آنها پاسخ دهند. و زبان آموزان این سطح می توانند به روشی ساده تعامل داشته باشد به شرطی که شخص دیگر به آرامی و واضح صحبت کند.

*پس از پایان این سطح زبان آموزان برای تثبیت دانش زبانی خود در 8 جلسه کلاس مکالمه سطح مبتدی شرکت میکنند.

مقدماتی (  Elementary)

زبان آموزان پس از گذراندن دوره ی مقدماتی می توانند جملات و اصطلاحات متداول مربوط به مناطقی را که بیشترین ارتباط را دارند ، بفهمند (به عنوان مثال اطلاعات اولیه شخصی و خانوادگی ، خرید ، جغرافیای محلی ، اشتغال). همچنین می توانند در کارهایی ساده و روتین که مستلزم تبادل ساده و مستقیم اطلاعات در مورد مسائل آشنا و روتین است ،ارتباط برقرار کنند.

*پس از پایان این سطح زبان آموزان برای تثبیت دانش زبانی خود در 8 جلسه کلاس مکالمه سطح مقدماتی شرکت میکنند.

میانی 1 (Pre-Intermediate)

زبان آموزان پس از گذراندن دوره میانی 1می توانند نکات اصلی ورودی استاندارد را در مورد موضوعات آشنا که بطور منظم در محل کار ، مدرسه ، اوقات فراغت و غیره با آنها روبرو می شوید ، درک کند. می تواند متنی متصل ساده را در مورد موضوعاتی که آشنا یا مورد علاقه شخصی هستند تولید کند.

*پس از پایان این سطح زبان آموزان برای تثبیت دانش زبانی خود در 8 جلسه کلاس مکالمه سطح میانی 1 شرکت میکنند.

میانی 2 (Intermediate)

زبان آموزان پس از گذراندن دوره ی میانی 2 می توانند تجارب و رویدادها ، رویاها ، امیدها و جاه طلبی ها را توصیف کند و به طور خلاصه دلایل و توضیحات را برای نظرات و برنامه ها بیان کند.

*پس از پایان این سطح زبان آموزان برای تثبیت دانش زبانی خود در 8 جلسه کلاس مکالمه سطح میانی 2 شرکت میکنند.

پیشرفته 1 ( Upper-Intermediate)

زبان آموزان پس از گذراندن دوره ی پیشرفته 1می توانند ایده های اصلی متن پیچیده را در مورد موضوعات خاص و انتزاعی ، از جمله بحث های فنی در زمینه تخصصی خود ، درک کنند. می توانند با درجه ای از تسلط و خودجوش تعامل برقرار کنند که تعامل منظم با افراد بومی و بدون فشار برای هر یک از طرفین را امکان پذیر می کند. و همچنین می توانند متن واضح و مفصلی را در مورد طیف گسترده ای از موضوعات تولید کنند و دیدگاه خود را در مورد موضوعی ارائه دهنند که مزایا و مضرات گزینه های مختلف را ارائه می دهد.

*پس از پایان این سطح زبان آموزان برای تثبیت دانش زبانی خود در 8 جلسه کلاس مکالمه سطح پیشرفته1 شرکت میکنند.

پیشرفته ( Advanced )

زبان آموزان پس از گذراندن دوره ی پیشرفته 2 می توانند طیف گسترده ای از متون  طولانی تر را درک کنند و معنای ضمنی را می شناسند. و همچنین می توانند منظور خود را روان و راحت بیان کنند و بدون اینکه خیلی بدنبال جستجوی اصطلاحات باشند. می توانند از زبان انعطاف پذیر و مؤثر برای اهداف اجتماعی ، دانشگاهی و حرفه ای استفاده کنند. زبا آموزان این سطح می توانند متنی شفاف ، ساختارمند و مفصل را در مورد موضوعات پیچیده تولید کنند.

*پس از پایان این سطح زبان آموزان برای تثبیت دانش زبانی خود در 8 جلسه کلاس مکالمه سطح پیشرفته2  شرکت میکنند.

برای اطلاع از تمامی دوره ها و مشاوره و تعیین سطح با کارشناسان آموزش کانون زبان پارسایان، با شعب با در تماس باشید:

شعبه گیشا: ۸۸۲۵۵۶۰۰

شعبه توحید: ۶۶۵۷۴۹۱۰

شعبه پارک وی: ۲۶۲۹۳۶۰۱