دوره های Pre-IELTS (پیش نیاز آیلتس)

این دوره مختص زبان آموزانی می باشد که فرصت کوتاهی برای کسب دانش زبانی قبل از شرکت در آزمون آیلتس دارند. کارشناسان آیلتس کانون زبان پارسایان دوره هایی نیمه فشرده طراحی کرده اند تا زبان آموزان در مدت زمان کوتاه تری و با سرعت بیشتر به سطح زبانی دلخواه رسیده و آماده شرکت در کلاس هاس آمادگی آزمون آیلتس میشوند.

این دوره مناسب افرادی می باشد که قصد دارند زبان انگلیسی را با سرعت بالا و زمان کوتاه تری بیاموزند هم می باشد. در این کلاس ها کتاب های Top Notch  و Summit  تدریس میشود به  این صورت که هر کتاب شامل 10 یا 14 درس می باشد که در یک دوره ی 25 جلسه ایی و با تعداد

3  زبان آموز تشکیل می شود. این کلاس ها از لحاظ اقتصادی و زمانبندی بسیار مقرون به صرفه می باشند.

 

 

اطلاعات کامل را در خصوص ترم ها و ساعات کلاس ها می توانید در جداول زیر مشاهده فرمایید :

 

 

مبتدی (Basic)

زبان آموزان پس از گذراندن دوره ی مبتدی (basic) می توانند عبارات آشنا و روزمره و اصطلاحات بسیار اساسی را با هدف برآوردن نیازهای ابتدایی درک و استفاده کنند.و همچنین می توانند خود و دیگران را معرفی کنند و  در مورد جزئیات شخصی مانند مکانی که در آن زندگی می کنند ، افرادی که میشناسند و چیزهایی که در اختیار دارند سؤال کنند و به آنها پاسخ دهند. و زبان آموزان این سطح می توانند به روشی ساده تعامل داشته باشد به شرطی که شخص دیگر به آرامی و واضح صحبت کند.

مقدماتی (  Elementary)

زبان آموزان پس از گذراندن دوره ی مقدماتی می توانند جملات و اصطلاحات متداول مربوط به مناطقی را که بیشترین ارتباط را دارند ، بفهمند (به عنوان مثال اطلاعات اولیه شخصی و خانوادگی ، خرید ، جغرافیای محلی ، اشتغال). همچنین می توانند در کارهایی ساده و روتین که مستلزم تبادل ساده و مستقیم اطلاعات در مورد مسائل آشنا و روتین است ،ارتباط برقرار کنند.

میانی 1 (Pre-Intermediate)

زبان آموزان پس از گذراندن دوره میانی 1می توانند نکات اصلی ورودی استاندارد را در مورد موضوعات آشنا که بطور منظم در محل کار ، مدرسه ، اوقات فراغت و غیره با آنها روبرو می شوید ، درک کند. می تواند متنی متصل ساده را در مورد موضوعاتی که آشنا یا مورد علاقه شخصی هستند تولید کند.

 

میانی 2 (Intermediate)

زبان آموزان پس از گذراندن دوره ی میانی 2 می توانند تجارب و رویدادها ، رویاها ، امیدها و جاه طلبی ها را توصیف کند و به طور خلاصه دلایل و توضیحات را برای نظرات و برنامه ها بیان کند.

پیشرفته 1 ( Upper-Intermediate)

زبان آموزان پس از گذراندن دوره ی پیشرفته 1می توانند ایده های اصلی متن پیچیده را در مورد موضوعات خاص و انتزاعی ، از جمله بحث های فنی در زمینه تخصصی خود ، درک کنند. می توانند با درجه ای از تسلط و خودجوش تعامل برقرار کنند که تعامل منظم با افراد بومی و بدون فشار برای هر یک از طرفین را امکان پذیر می کند. و همچنین می توانند متن واضح و مفصلی را در مورد طیف گسترده ای از موضوعات تولید کنند و دیدگاه خود را در مورد موضوعی ارائه دهنند که مزایا و مضرات گزینه های مختلف را ارائه می دهد.

پیشرفته (2Advanced)

زبان آموزان پس از گذراندن دوره ی پیشرفته 2 می توانند طیف گسترده ای از متون  طولانی تر را درک کنند و معنای ضمنی را می شناسند. و همچنین می توانند منظور خود را روان و راحت بیان کنند و بدون اینکه خیلی بدنبال جستجوی اصطلاحات باشند. می توانند از زبان انعطاف پذیر و مؤثر برای اهداف اجتماعی ، دانشگاهی و حرفه ای استفاده کنند. زبا آموزان این سطح می توانند متنی شفاف ، ساختارمند و مفصل را در مورد موضوعات پیچیده تولید کنند.

 

 

برای اطلاع از تمامی دوره ها و مشاوره و تعیین سطح با کارشناسان آموزش کانون زبان پارسایان، با شعب با در تماس باشید:

شعبه گیشا: ۸۸۲۵۵۶۰۰

شعبه توحید: ۶۶۵۷۴۹۱۰