دوره های مختلف آموزشی

تدریس زبان آلمانی در کانون زبان پارسایان مطابق با نحوه تدریس گوته انستیتو می باشد. موسسه پارسایان زبان آلمانی را براساس جدیدترین استاندارد اتحادیه اروپا GER و با جدیدترین متد آموزشی ارائه می دهد. تمامی متدهای تدریس شده، هماهنگ با چهارچوب مشترک اروپایی تقسیم شده اند. این چهارچوب آموزشی شناخته شده در کل اروپا در 6 سطح A1, A2, B1, B2, C1, C2  تعریف می شود.

 

دوره بزرگسالان 16 سال به بالا

A1, A2, B1  دورۀ آموزش مبتدی

در این مرحله شما قادر خواهید شد روان صحبت کنید و با جملات ساده و پیوسته در ارتباط با مطالب آشنا و مورد علاقه تان گفتگو کنید. شما قادر به درک مفهوم در سطح مطلوب و برقراری ارتباط در محیط می شوید. شما قادر خواهید شد دربارۀ تجارب و اتفاقات گزارش داده، آرزوها و اهداف تان را شرح داده و درباره برنامه ها و نقطه نظرات تان دلایل و توضیحاتی را ارا ئه دهید.

B2 دورۀ آموزش میانی

پس از اتمام این دوره شما می توانید در مورد موضوعات زیادی به طور واضح و با جزئیات صحبت کنید. شما قادر خواهید شد محتوای اصلی متن های پیچیده درمورد موضوعات عام و خاص را درک کرده و در زمینۀ ویژۀ مربوط به خودتان بحث های مربوط به رشته تان را بفهمید. شما بقدری روان صحبت می کنید که یک مکالمۀ معمولی با یک آلمانی زبان بدون زحمت برای شما ممکن می گردد. بعد از اتمام این دوره شما قادر خواهید بود امتحان TestDaf، که یک پیش شرط مهّم کسب پذیرش تحصیلی است را با موفقیت پشت سر  بگذارید.

C1  دورۀ آموزش پیشرفته

شما می توانید متون بلند و پیچیده را فهمیده و معانی ضمنی آنها را درک کنید. شما می توانید زبان را در زندگی اجتماعی و شغلی یا در تحصیل بطور مؤثر و انعطاف پذیر استفاده کنید. شما می توانید به طور واضح و مفصّل دربارۀ موضوعات پیچیده صحبت کرده و در عین حال واژه های مختلفی را برای مکالمات خود بکار ببرید.

 

برای اطلاع از تمامی دوره ها و مشاوره و تعیین سطح با کارشناسان آموزش کانون زبان پارسایان، با شعب با در تماس باشید:

شعبه گیشا: ۸۸۲۵۵۶۰۰

شعبه توحید: ۶۶۵۷۴۹۱۰

شعبه پارک وی: ۲۶۲۹۳۶۰۱