زبان فرانسه

کانون زبان پارسایان با توجه به قدمت بسیار طولانی در این زمینه و کسب نتیجه بسیار درخشان در آزمون های سفارت فرانسه ( آزمون Delf , Dalf , Tcf , Tef  )  توانسته از سوی مخاطبین بعنوان بهترین آموزشگاه زبان فرانسه معرفی گردد.

کیفیت برگزاری کلاس ها

موسسه زبان پارسایان  در حال حاضر با کیفیت بسیار ایده ال و قابل قبول در یادگیری زبان فرانسه  مدعی داشتن بهترین کلاس های فرانسه می باشد.

این دوره ها با تمرکز بر آخرین متد آموزش زبان و طبق ساختار مورد تایید سفارت فرانسه در حال برگزاری میباشد.

بهره مندی از بروز ترین و پیشرفته ترین تجهیزات آموزش زبان پاسخ واضحی برای این سوال که یادگیری زبان فرانسه چقدر طول میکشه؟ را ارایه داده است.

بهره مندی از برترین کادر آموزش زبان فرانسه حال حاضر کشور

همکاری با بهترین اساتید دانشگاه های تهران

بهره مندی از متد آموزشی مدرسین دانشگاه سوربون

بهره مندی از اساتید دارای کارشناسی ارشد آموزش زبان فرانسه

همکاری با مدرسینی با بیش از 10 سال سابقه تدریس موفق

بهره مندی از بروزترین منابع آموزش زبان فرانسهکتاب Taxi

برگزاری دوره های کاملا متنوع در تمامی سطوح در کوتاهترین زمان ممکن

ارایه دوره ها از سطح مبتدی تا سطح پیشرفته

تاکید بر مهارت مکالمه زبان فرانسه در برگزاری کلاس ها

اشراف بر هر چهار مهارت اصلی زبان بصورت کاملا آکادمیک

تاکید بر استفاده از آخرین استانداردهای بین المللی آموزش زبان

در نظر گرفتن هزینه های بسیار اندک برای هر ترم

ارایه دوره های تخصصی در زمینه آمادگی آزمون های بین المللی

اینها بخشی از مواردی است که میتواند پاسخ قطعی در خصوص این سوال کلیدی که یادگیری زبان فرانسه چقدر طول میکشه؟ خواهد داد. این زمان میتواند در حدود سه ماه در دورهای خصوصی انجام بپذیرد.

ما در پارسایان با استفاده از برترین اساتید و به روز ترین متد ها، دوره های متنوع و مختلفی را برای زبان فرانسه در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم.

دوره های پارسایان با توجه به نیاز و زمان شما عزیزان طراحی شده است که در روز مشاوره و تعیین سطح رایگان به طور کامل در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت، ما در اینجا به صورت کلی تمامی این دوره ها را از ابتدایی ترین تا پیشرفته ترین برای تمامی رده های سنی در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم.

کلاس های مخصوص کودکان و نوجوانان

ما در پارسایان حتی برای کودکان و نوجوانان عزیز نیز کلاس هایی را داریم با توجه به نیاز و زمان متقاضیان آن را در آموزگاه زبان پارسایان ارائه می کنیم.

در این دوره ها که به صورت گروهی، نیمه گروهی، و خصوصی برگزار میشوند ما از کتاب های  Alex et Zoe  استفاده میکنیم و اساتید ما با استفاده از به روزترین روش های تدریس به کودکان با بررسی مداوم سوپروایزر دپارتمان زبان فرانسه، همراه بازی، کاردستی و سایر فعالیت ها زبان فرانسه را همانند تمامی زبان های دیگر، به روش کاملا غیرمستقیم، آموزش داده میشود.

کلاس های مخصوص بزرگسالان

در آموزشگاه زبان پارسایان، با استفاده از متد taxi که یکی از به روزترین و کامل ترین متد های آموزش زبان فرانسوی میباشد، در ترم های مختلف همراه اساتید native و دارای حداقل مدرک کارشناسی زبان فرانسه و حداقل سابقه 10 سال کار در حوزه زبان فرانسه، آموزش داده میشود.

در این دوره ها که به صورت گروهی، نیمه گروهی، و خصوصی برگزار میشوند، با توجه به نیاز زبان آموزان، تمامی مباحث مورد نیاز در زمان مورد نیاز، کار خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر نسبت به چگونگی شرکت در این دوره ها میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید. همکاران ما در این بخش همه روزه از ساعت 9 صبح تا 9 شب در خدمت شما عزیزان خواهند بود.

برای اطلاع از تمامی دوره ها و مشاوره و تعیین سطح با کارشناسان آموزش کانون زبان پارسایان، با شعب با در تماس باشید:

شعبه گیشا: 88255600

شعبه توحید: 66574910

شعبه پارک وی: 26293601