همکاری با موسسات، نهاد ها , شرکت ها و مدارس

کانون زبان پارسایان با بیش از 10 سال سابقه موفق در امر آموزش زبان به تمامی گروه ها در سنین مختلف و همکاری های گروهی و برون سازمانی برای سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی آماده برگزاری کلاس‌های زبان های خارجی (انگلیسی، آلمانی، فرانسه و ترکی استانبولی) برای تمامی سازمان‌ها، ارگان‌ها، شرکت‌های خصوصی و دولتی می باشد.

موسسات , نهادها و شرکت های خصوصی یا دولتی که تمایل به ارتقاء دانش زبانی (انگلیسی , فرانسه , آلمانی و ترکی استانبولی) کارمندان و پرسنل خود به سطوح بالاتر دارند و برای تحقق اهداف بین المللی سازمان خود نیاز به فراگیری زبان خارجی دارند, می توانند برای تحقق اهداف خود برنامه ریزی از صفر تا صد این مهم را به آموزشگاه زبان پارسایان بسپارند.

شایان ذکر است تمامی شرکت‌ها و یا سازمان‌هایی که مایل به آشنایی بیشتر با نحوه برگزاری این دوره ها و جزئیات کامل آموزشی آن هستن می‌توانند با تماس با موسسه و یا ارسال ایمیل تقاضای خود را مطرح کرده و، پرتفولیو و طرح کاری موسسه را به صورت مکتوب ظرف 48 ساعت دریافت کنند.

در صورت تمایل، در مرحله بعدی مسئول قراردادهای برون سازمانی و کارشناس آموزش کانون زبان پارسایان در محل مورد نظر شما،  به صورت شفاهی پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

همچنین لازم به ذکر می باشد که کانون زبان پارسایان با بیش از 10 سال‌ سابقه در امر آموزش مدارس مختلف غیر دولتی و نمونه مردمی، آماده برگزاری کلاس‌های زبان انگلیسی برای تمامی این مدارس در سطوح مختلف ابتدایی و دبیرستان است.

مراحل آموزشی هم در حیطه سازمان ها و شرکت ها و هم مدارس میتواند در محل آموزشگاه پارسایان و یا در محل سازمان, شرکت و یا در مدارس هم برگزار شود که در این صورت اعزام مدرس و سوپروایزران جهت نظارت بر امر مهم آموزش از طرف آموزشگاه گارانتی خواهد شد.

در صورت تمایل به آشنایی بیشتر با نحوه برگزاری این دوره‌ها و جزئیات کامل آموزشی آن می توانید با تماس با موسسه و یا ارسال ایمیل، طرح کاری موسسه را به صورت مکتوب ت دریافت کنید.

هدف اصلی دوره:

هدف اصلی کانون زبان پارسایان از تدریس دوره جامع آموزش زبان انگلیسی، تقویت مهارت‌های مختلف زبانی مخصوصا مهارت گفتاری (Speaking) است، به طوری که با برنامه ریزی مدون و به کارگیری منابع به روز و استراتژی های نوین آموزشی گروه هدف ( شرکت , سازمان و یا مدارس) بتوانند پس از طی دوره به سطح مطلوب مورد نظر برسند.

شایان ذکر است علاوه بر تمرکز بر مهارت‌های اصلی زبان انگلیسی، این دوره زبان آموزان را برای شرکت در آزمون‌های بین المللی دانشگاه کمبریج مثل CAE، FCE، PET، KET و CPE و همچنین دوره‌های IELTS و  TOEFL iBT  آماده خواهد ساخت.

آزمون تعیین سطح (Placement Test) :

آزمون تعیین سطح موسسه زبان پارسایان برای تمامی نهادها و  مدارس به صورت کاملا رایگان در زمان درخواستی کارفرما برگزار می‌شود و گزارش آن ظرف مدت 48 ساعت به صورت مکتوب به ایشان ارائه خواهد شد.

این آزمون که به صورت شفاهی برگزار می‌شود شامل یک مصاحبه جامع بوده که مدت زمان آن بر اساس سطح زبانی متقاضیان و میزان پیچیدگی تشخیص سطح زبانی ایشان برای هر شخص بین 10 تا 15 دقیقه متغیر است.

نحوه تدریس

متد آموزشی مورد استفاده در دوره جامع زبان انگلیسی ارگان ها و شرکت ها ، روشی تلفیقی (Integrated) بوده که از ترکیب 2 متد اصلی Communicative Language Teaching و متد Task-Based Language Teaching بدست آمده است.

در این متد تلفیقی، تمرکز اصلی آموزش زبان بر روی آماده سازی زبان آموزان جهت برقراری ارتباط در زبان دوم است و آن ها را قادر می سازد تا آنچه در ذهن دارند روان و صحیح (Fluently and Accurately) به زبان بیاورند.

با توجه به اینکه تمام تلاش کانون زبان پارسایان ارائه کلاس‌های متفاوت با کلاس زبان اصلی مدرسه است، تمامی هدف موسسه این است که زبان آموزان بتوانند در مهارت گفتاری (Speaking) خود پیشرفت چشمگیری داشته باشند.

منابع آموزشی

منابع اصلی مورد استفاده در این دوره سری کتاب‌هایPockets  وFamily & Friends  برای کودکان و کتاب های    Top Notch برای نوجوانان و بزرگسالان هستند که از به روزترین و کار آمدترین سری‌های آموزشی زبان  انگلیسی در سراسر دنیا محسوب می‌شوند.

مدرسان

استادانی که کانون زبان پارسایان جهت تدریس کلاس‌های آموزشی مدارس انتخاب می‌کند، از جمله موفق‌ترین متخصصان زبان بوده که کارنامه علمی درخشانی در آموزش زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان و بزرگسالان دارند.

این استادان حداقل 25 سال سن داشته و اطمینان حاصل می‌شود همگی از لحاظ رشد شخصیتی و پختگی رفتاری به حد مطلوبی رسیده باشند.

تمامی استادان این دوره‌ها، کلاس‌های روانشناسی کودک و نوجوان را زیر نظر مجرب‌ترین روانشناسان گذرانده‌اند که این امر موجب می شود در کنترل کلاس و ارتباط موثر با زبان آموزان هیچ مشکلی وجود نداشته باشد.

اولین هدف استادان در ابتدای دوره، علاقمند کردن دانش آموزان به فراگیری زبان دوم است تا اثرپذیری دوره تا حد ممکن افزایش یابد.

تمامی استادان دارای حداقل مدرک کارشناسی در گرایش‌های زبان انگلیسی (صرفاً آموزش و ادبیات انگلیسی) هستند و حداقل سابقه تدریس حرفه ای آنها نیز 6 سال است.

این استادان حداقل 2 سال در کانون زبان پارسایان  تدریس داشته‌اند و توانسته‌اند در بازدیدهای علمی سختگیرانه به عمل آمده از کلاسهایشان، نظر مطلوب اعضای هیئت علمی را کسب کنند.

 

مشاورین ما همه روزه پاسخگوی شما عزیزان میباشند. با ما تماس بگیرید: 88255600