Speaking یا مهارت صحبت کردن به زبان انگلیسی یکی از چهار مهارت اصلی فرا گیری زبان می باشد. داشتن مهارت بالا و بهره مندی از تسلط کافی در صحبت کردن زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی، باعث برقراری ارتباط بیشتر با افرادی بیشتر در سراسر جهان می شود.

این مهارت نه تنها در زندگی شخصی شما باارزش است بلکه در بسیاری از مواقع در زندگی حرفه ای و محل کار شما هم یک ارزش به حساب می آید. حتی اگر شما به ندرت در موقعیت های مختلف مجبور به استفاده از زبان انگلیسی برای برقراری ارتباط باشید، تقویت کردن مهارت صحبت کردن (Speaking) در بالا بردن اعتماد به نفس شما تاثیر فراوان دارد. از این رو یک میل عمومی به تقویت این مهارت بین افراد مختلف وجود دارد.

برای رسیدن به این آرزو که شاید برای برخی دست نیافتنی باشد کافیست شما ترفند هایی بیاموزید که در حرف زدن به شما کمک می کند و همچنین موقعیتی برای شما فراهم سازد تا در یک محیط شبیه سازی شده دانش عمومی انگلیسی و ترفند ها را به منظور تمرین به کار گیرید. همه‌ی انسان ها مدام در ذهن خود در حال صحبت کردن با خودشان هستند شاید پذیرفتنش کمی برایتان سخت باشد ولی اگر همین مکالمه را به انگلیسی با خود داشته باشید می‌توانید تا حدودی این مهارت را در خود تقویت کنید.

به این منظور ما در کانون زبان پارسایان، شعبه گیشا، دوره های مشخص جهت بهبود فرآیند صحبت کردن به زبان انگلیسی تحت عنوان  Free Discussion  (کلاس بحث آزاد) ارائه می دهیم. در این کلاس ها که در ده جلسه نود دقیقه ای، دو روز در هفته برگزار می شوند، زبان آموزان فرصت کافی دارند تا دانش عمومی انگلیسی خود را در صحبت کردن به این زبان در کنار بهترین اساتید آموزشگاه پارسایان به کار گیرند.

هر جلسه از کلاس بحث آزاد درمورد موضوعات روز و پرکاربرد می باشد.

برای اطلاع از تمامی دوره ها و مشاوره و تعیین سطح با کارشناسان آموزش کانون زبان پارسایان، با شعب با در تماس باشید:

شعبه گیشا: 88255600

شعبه توحید: 66574910

شعبه پارک وی: 26293601