آموزش دروس مدرسه به زبان انگلیسی

ما در کانون زبان پارسایان مفتخر به برگزاری کلاس های زبان با اهداف خاص می باشیم. در این بخش به معرفی یکی از این کلاس ها که ویژه کودکان و نوجوانان عزیز میباشد، می پردازیم.

برخی از شما عزیزان که قصد مهاجرت به سایر کشور ها را دارید، این سوال برایتان پیش می آید که اگر بنا باشد فرزندتان در مدرسه کشور مقصد به ادامه تحصیل بپردازد، باید چه کرد؟ یا اگر فرزندتان به تازگی در مدرسه دو زبانه در ایران ثبت نام کرده است، باید چه کنید؟

کانون زبان پارسایان، واقع در خیابان گیشا، کلاس هایی مخصوص یادگیری دروس مدرسه و حتی مکالمات روزمره را برای کودکان و نوجوانان عزیز ارائه میکند. در این کلاس ها تمامی دروس مدرسه اعم از ریاضی، علوم، جغرافیا و … را به زبان انگلیسی برگزار میکند. در این کلاس ها این دروس به همراه فعالیت های جذاب و سرگرم کننده تدریس می شوند که این علاوه بر علاقه مند کردن زبان آموزان عزیز به یادگیری این دروس، باعث تثبیت آن ها در ذهن نیز میشود. علاوه بر تمامی این ها، به درخواست شما عزیزان، این دوره ها میتوانند شامل مکالمات روزمره و مورد نیاز برای زندگی اولیه در کشور مقصد نیز باشند.

ما در کانون زبان پارسایان با بهره گیری از اساتیدی خلاق، پویا و آشنا به تدریس تک تک این دروس به صورت کاملا تخصصی و با تجربه لازم و کافی، اقدام به برگزاری این دوره ها می نماید.

لازم به ذکر است که این دوره ها تماما به صورت خصوصی برگزار میشوند و این امر به این دلیل است که تمرکز باید روی مهارت های لازمه برای تک تک زبان آموزان به صورت فردی باشد، تا بهترین نتیجه در بهترین زمان ممکن حاصل شود.

برخی از ویژگی های این دوره ها:

– برگزاری این دوره ها به صورت کاملا خصوصی با هدف تمرکز بر نیاز های زبان آموز.

– استفاده از اساتید خبره و آشنا با تک تک این دروس و با دانش حداقل کارشناسی ارشد زبان انگلیسی.

– استفاده از اساتید خلاق با تمرکز بر جذابیت دوره برای زبان آموزان عزیز.

– استفاده از به روز ترین روش های آموزش و خلاقیت و فعالیت های جذاب.

– جذب زبان آموزان و علاقه مند کردن آن ها به دروس.

– استفاده از اساتید Native .

– این دوره ها برای تمامی سنین و تمامی دروس در زبان انگلیسی برگزار میشوند.

برای اطلاع از تمامی دوره ها و مشاوره و تعیین سطح با کارشناسان آموزش کانون زبان پارسایان، با شعب با در تماس باشید:

شعبه گیشا: 88255600

شعبه توحید: 66574910

شعبه پارک وی: 26293601