دپارتمان ترکی استانبولی

 

آموزش زبان ترکی استانبولی

کانون زبان پارسایان با برنامه ریزی دقیق و مدون و با بهره مندی از مجرب ترین کارشناسان تدریس زبان ترکی استانبولی اقدام به برگزاری دو گروه کلاس متفاوت برای زبان آموزان با دو هدف متفاوت کرده است.

کلاس ها بر اساس متد :Yeni Hitit

زبان آموزان با هدف شرکت در آزمون های Yos  یا Tomer  و یا ادامه تحصیل در ترکیه و یا فراگیری زبان ترکی بر اساس قواعد و دستور زبان در این کلاس ها شرکت میکنند.

با توجه به اینکه چیدمان مطالب این کتاب بر اساس دستور زبان و قواعد می باشد یکی از قوی ترین و کامل ترین کتاب های آموزش زبان ترکی به شمار می آید. کتاب Yeni Hitit  شاید در ابتدا بسیار سخت به نظر بیاید  ولی باید بدانید که این کتاب هر چهار مهارت زبانی ( شنیداری/گفتاری/نوشتاری/خواندنی) را به صورت اصولی پوشش میدهد.

کلاس ها بر اساس متد Yedi Iklim :

به علت زیاد بودن حجم گرامر در کتاب های Yeni Hitit  , کانون زبان پارسایان گروه دیگری از کلاس های آموزش زبان ترکی را بر اساس  کتاب Yedi Iklim ارائه داده است. ویرایش این کتاب بسیار جدید می باشد و کاملا منطبق با استانداردهای آموزشی اروپا تدوین شده است.

اگر هیچ آشنایی با زبان ترکی ندارید اصلا نگران نباشید چون بخش های مختلف این کتاب به ساده ترین شکل ممکن شما را با این زبان آشنا میکند.

شرکت در دوره های ترکی با کتاب Yedi Iklim  برای کسانی که قصد پیشرفت در مکالمه را دارند بسیار مناسب می باشد چرا که این کتاب به گونه ایی تدوین شده است که زبان آموز را در موضوعات مختلف و پرکاربرد مسلط به حرف زدن میکند.

ویژگی کلاس های آموزش ترکی

  • ارائه دوره های متنوع بر اساس نیاز زبان آموزان

  • بهره مندی از اساتید مجرب

  • برخورداری از به روز ترین و پیشرفته ترین متد آموزشی

  • انجام تعیین سطح و مشاوره رایگان

برای اطلاع از تمامی دوره ها و مشاوره و تعیین سطح با کارشناسان آموزش کانون زبان پارسایان، با شعب با در تماس باشید:

شعبه گیشا: ۸۸۲۵۵۶۰۰

شعبه توحید: ۶۶۵۷۴۹۱۰

شعبه پارک وی: ۲۶۲۹۳۶۰۱