کلاس های Talk Show

تماشای فیلم یک روش فوق العاده برای پیشرفت کردن و بهبود بخشیدن به توانایی “صحبت کردن” به زبان انگلیسی می باشد.تماشای فیلم یا سریال به منظور یادگیری ، کلاس های آموزش زبان انگلیسی را تبدیل به کلاسی پویا و قابل انعطاف در زمینه آموزش میکند.
در کلاس های آموزش زبان از طریق فیلم و سریال هیچ محدودیتی از طرف کتاب درسی و یا سیلابس درسی ایجاد نمیشود و این امکان را به استاد کلاس میدهد تا موارد آموزشی را تا دامنه ایی که میتواند بدون هیچ محدودیتی افزایش دهد و به زبان آموزان کمک کند تا هر چهار مهارت زبانی (communicative skills) را تقویت کنند. از میان این چهار مهارت زبانی ، توانایی شنیداری (listening) و صحبت کردن (speaking) از طریق تماشای فیلم به طرز چشمگیری تقویت می شوند. این موضوع به این خاطر است که زبانی که در فیلم ها و سریال ها شنیده می شود، زبان روزمره و واقعی (real life) می باشد که توسط native speaker به کار می رود.
بنابراین تماشای فیلم شما را با زبان غیر رسمی (informal language) که شامل اصطلاحات فراوان با تلفظ و آهنگ زبانی (intonation) صحیح است آشنا میکند. شما با شنیدن چگونگی صحبت کردن افراد بومی یاد میگیرید چگونه روان صحبت کنید و جملات را به هم وصل کنید.
با توجه به مهم و کاربردی بودن تماشای فیلم در تقویت زبان انگلیسی، کارشناسان ما در کانون زبان پارسایان دوره ایی تحت عنوان Talk Show classطراحی کرده اند.
زبان آموزان سطح advance که علاقه مند به تماشای فیلم و سریال به زبان انگلیسی هستند می توانند با شرکت در کلاس های “Talk Show” که هفته ایی یکبار برگزار می شود، مهارت صحبت کردن خود را تقویت کنند.
در کلاس های Talk Show که توسط بهترین اساتید ما در کانون زبان پارسایان گیشا برگزار میشود، از یک فیلم یا سریال انگلیسی برای آموزش استفاده می شود به این صورت که زبان آموزان به دلیل محدودیت زمانی بخش مشخص شده ایی از فیلم را در منزل تماشا کرده و در کلاس همراه با استاد به تحلیل فیلم می پردازند و اصطلاحات فیلم را بررسی میکنند.

برای اطلاع از تمامی دوره ها و مشاوره و تعیین سطح با کارشناسان آموزش کانون زبان پارسایان، با شعب با در تماس باشید:

شعبه گیشا: ۸۸۲۵۵۶۰۰

شعبه توحید: ۶۶۵۷۴۹۱۰

شعبه پارک وی: ۲۶۲۹۳۶۰۱

hd